Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Zapojte se

BENEFIČNÍ CESTY DO MALÉHO TIBETU

Odjeďte do Malého Tibetu za zážitky a podpořte u toho himálajskou školu. Cesty organizujeme od roku 2008. Díky výsledkům podpory budete tamní obyvateli vřele přijati. Garantujeme vám smysluplné využití vašeho daru v rámci promyšlené spolupráce s naší školou.

Zažijte Tibet u nás

Párkrát do roka k nám zveme Tibeťany, od kterých se můžete inspirovat nebo můžete inspirovat vy je! Navštivte kurz buddhismu, nechejte se vyšetřit tibetským doktorem, pozvěte Himálajského učitele k vám do školy na zkušenou.

Himálajský patron - pravidelný dárce

Himálajští patroni jsou pro nás nejdůležitější skupinou. Jejich dary jsou největší hybnou silou naší pomoci. Sháníme 500 Himálajských patronů k tomu, abychom obyvatelům vesnice Mulbekh zajistili školu, jakou máme u nás na každé vesnici.

Jednorázový dar: Česká věda do Malého Tibetu

Jednorázové sbírky vyhlašujeme jednou za pár let. Získáváme dary na projekty, které zrovna naše škola potřebuje. Aktuální projekt je věda. V minulosti jsme umožnili jednorázově darovat na tyto projekty.

Poskytněte jednorázový dar na vybavení nové školní laboratoře a pomozte tím k pravidelné výuce chemie, fyziky, biologie a IT.

DARUJ NA VĚDU

Benefiční obchod

Chtěli jsme, abyste měli radost z unikátních věcí z Tibetu, Nepálu a Indie. V benefičním obchodu najdete produkty, které jsou kvalitní, autentické a unikátní pro tamní společnost. Nákupem nás podpoříte a doufáme že vás to časem získá k himálajskému patronství.

Buďte členem našeho týmu

V české republice máme tým 35 dobrovolníků, kteří každý měsíc poskytnou pár hodin jejich času. Všichni dohromady potom udělají velké množství práce, díky které můžeme být profesionálnější a efektivnější.


Platnost informací: 
January, 2022