Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Kurz tibetské medicíny a vyšetření

Každý rok na jaře organizujeme víkendové semináře tibetské medicíny a zajišťujeme léčení od tibetského doktora Tsewanga Smanly.

 

Aktuální informace o plánovaných cestách do ČR

 

Víkendové semináře jsou organizovány dva – jeden v Praze a druhý v Brně. Jeden se vždy zaměřuje na základy tibetské medicíny a druhý se soustředí do hloubky na vybrané téma tibetské medicíny.

Pravidelné vyšetření a léčení probíhá také v Brně, Praze, popřípadě i na jiných místech. Vyšetření trvá půl hodiny až hodinu. Na základě vyšetření dostanete doporučení ke změně návyků vašeho chování, změně vašeho stravování, popřípadě dostanete léky z himálajských bylinek. Pan doktor může být s vámi v kontaktu po emailu, pokud byste potřebovali konzultovat účinek léčení nebo potřebovali zaslat další léky.

Ukázka školeníUkázka osobního vyšetření

Všechny videa z prvního ročníku zde

Doktor Tsewang Smanla

Je sedmou generací rodinné tradice tibetských lékařů. Již po 35 let je aktivním praktikujícím doktorem. Po 10 let vedl neziskovkou organizaci, která usilovala o udržení tradice tibetské medicíny v Malém Tibetu a její sblížení a stanovení předností vůči alopatické léčbě. Tsewang je jediným lékařem z Malého Tibetu, který úspěšně provozuje svou praxi v šesti evropských zemích (Německo, Anglie, Švýcarsko, Rakousko, Česko a Slovensko), kde léčil již 3500 pacientů.

Tibetská medicína

Je jednou z nejstarších medicinských tradicí na světě. Její počátky se datují do doby před 2500 lety a je velmi úzce spjata s buddhistickým učením. Diagnostika probíhá pomocí komunikace s pacientem, pohledem na jazyk, měřením pulzu, pozorováním moči a energetických bodů na těle. Základem léčení je změna chování/návyků, změna stravování, předepsání medicíny, moxování a masáž. 

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezmeškáte žádnou akci v ČR

 

Články z předchozích ročníků

Platnost informací: 
January, 2018