Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Zažijte tibetskou kulturu v ČR

Párkrát do roka k nám zveme Tibeťany, od kterých se můžete inspirovat nebo můžete inspirovat vy je! Níže najdete obecný popis akcí, které pravidelně organizujeme. Aktuální nabídku plánovaných akcí najdete na webu v části „Události“ --> „Uvidíte nás“ 

Aktuální nabídka akcí v ČR

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezmeškáte žádnou akci v ČR

 

Kurz buddhismu
Organizujeme víkendové kurzy buddhismu, kde se můžete seznámit se základy buddhistického učení, praxe a symboliky. Kurzy jsou vhodné pro lidi, které zajímá buddhismus a rádi by se o něm dozvěděli více.
  
Kurz medicíny a pravidelná vyšetření
Každý rok na jaře organizujeme víkendové semináře tibetské medicíny a zajišťujeme léčení od tibetského doktora Tsewanga Smanly. Semináře vám představí základy tibetské medicíny nebo do hloubky vybrané téma. Doktor vás může vyšetřit, doporučit dietu nebo aktivity a také předepsat medicínu.
  
Hrajem Tibetsky

Organizujeme společné koncerty tibetských/ladackých a českých hudebníků s cílem představit tamní umělce českému publiku a inspirovat se jejich kulturou.

  
Kurz tibetského umění
Jedou za rok organizujeme víkendový workshop, kde se účastníci naučí kreslit tradiční buddhistické motivy jako mandalu nebo Buddhu.
  
Himálajští učitelé u nás
Jednou za rok zveme učitele z naší školy do ČR na inspirační pobyty. Po absolvování praxe na české škole umožňujeme našim příznivcům, aby himálajským učitelům zorganizovali další program v ČR, například prohlídku Prahy, lyžování, návštěvu divadla nebo rodinné chaty atd.
  

Platnost informací: 
December, 2018