Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Himálajští učitelé u nás

Jednou za rok zveme učitele z naší školy do ČR na inspirační pobyty. Po absolvování praxe na české škole umožňujeme našim příznivcům, aby himálajským učitelům zorganizovali další program v ČR, například prohlídku Prahy, lyžování, návštěvu divadla nebo rodinné chaty atd.

 

Aktuální informace o plánovaných cestách do ČR

 

V předchozích letech jsme pozvali ředitele naší školy Tsewang Norboo. Pan Norboo strávil 3 týdny na praxi v International School of Ostrava. Po skončení pobytu se setkal s našimi příznivci a podporovateli, navštívil Science Center a pivovar v Plzni, park Mirakulum, dakarový závodní tým, komunitu buddhismu diamantové cesty, natočil reklamu pro VUT Brno a udělat rozhovor pro ČT, pokřtil knihu Příběhy Malého Tibetu a přednášel na Fundraisingovém festivalu.

Poté jsme pozvali učitele Lhamo a Wančuka, kteří také měli měsíční praxi v International School of Ostrava a následně je naši příznivci provedli po centrech měst, pozvali na chatu nebo naučili lyžovat.

V roce 2010 jsme pozvali zástupce ředitele Chambu Galaka, který v ČR prezentoval výsledky projektu propojení českých a ladackých škole přes webové rozhraní s názvem La Ngongpo.

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezmeškáte žádnou akci v ČR

 

Video ukázky z pobytu ředitele školy Norboo a buddhistického učitele Viveka v roce 2015

Články z předchozích ročníků

Platnost informací: 
December, 2018