Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Kdo nás podporuje

Je nám velkým potěšením, že rozvoj školy spolufinancuje také 14. Dalajláma. Dalajláma se pozitivně vyjádřil k podpoře na základě návštěvy školy v roce 2010. Od roku 2011 začal spolufinancovat školní rozvoj a pravidelně se setkávat se zástupci školy (více zde). Na videu výše je záznam audience, kterou našim dobrovolníků poskytl Dalajláma v roce 2012.

100 % našich příjmů je od běžných lidí

Všechny peníze, které máme z ČR na rozvoj tamní školy, pocházejí od drobných dárců z ČR. Ty nazýváme Himálajskými patrony a dávají libovolně velkou částku měsíčně. Díky tomu se může naše neziskovka soustředit pouze na pomoc a propojení dárců s tamními lidmi.

Jsme rádi, že se do pomoci zapojily mediálně známé osoby – jsou jednak Himálajským patrony, ale také nám pomáhají získat další patrony, organizují s námi společenské akce nebo jezdí pomáhat do Malého Tibetu. Také jsme rádi, že české firmy poskytují hmotné dary – třeba trička na naše akce nebo slevu na nákupy letenek.

021Himálajští patroni - individuální dárci 
Himálajský patron je individuální dárce, který přispívá libovolně vysoký pravidelný příspěvek. Jde o náš hlavní finanční příjem pro realizaci veškeré pomoci naší škole v Malém Tibetu. 
   Podívejte na na naše patrony
   
Angažmá mediálně známých osob 
Brontosaury v Himálajích různými způsoby podporují mediálně známé osobnosti, ať už se jedná o podporu finanční, pomoc na místě, nebo propagaci v médiích. 
  Kteří to jsou?
  
Partneři Brontosaurů v Himálajích
Naše činnost je podporována i nadacemi, firmami a médií, kteří nám pomáhají shánět další himálajské patrony nebo pomáhají odborně při realizování rozvoje školy.
                                                          Kdo je naším partnerem
 

 

Platnost informací: 
December, 2018