Back to top

Vyšetření tibetským doktorem – Online – 7 a 8. 3. 2023 - zdarma pro himálajské patrony

Zveme vás na vyšetření tibetským doktorem online. Bude vás vyšetřovat absolvent univerzity tibetské medicíny Roman Nenadl. Akce je pro kohokoliv, ale pro „Himálajské patrony“ (pravidelné dárce) je vyšetření ZDARMA jako poděkování za jejich podporu.

 • Termín: 7. 3. (úterý) a 8. 3. 2023 (středa)
 • Čas: od 10:00 do 17:00 v průběhu obou dnů
 • Cena: 500 Kč / zadarmo pro Himálajské patrony
 • Forma: Jakýkoliv videohovor nebo běžný telefonní hovor

Objednat vyšetření

Napište vámi preferované datum a čas vyšetření na email  

Medicina@brontosaurivhimalajich.cz

Kontaktní osoba je

 • Jiří Sázel
 • Předseda Brontosaurů v Himálajích
 • + 420 603 534 730

Objednávka a průběh vyšetření

Vyšetření trvá 30 minut. Tibetský doktor s vámi probere váš zdravotní stav a doporučí Vám změnu chování/návyků, stravování, popřípadě Vám předepíše nebo doporučí tibetskou medicínu. Online podoba sice nemusí být tak kvalitní jako osobní setkání, nicméně většina metod, které doktor používá nevyžaduje osobní kontakt.

Po potom co nás kontaktujete s vámi potvrdíme/domluvíme čas a datum Vašeho vyšetření, případně Vás vyzveme k zaplacení účasti a pošleme vám podrobné informace k přípravě na vyšetření.

Tibetská medicína

Je jednou z nejstarších medicinských tradicí na světě. Je velmi úzce spjata s buddhistickým učením a hodnotí zdraví jako celostí stav člověka. Diagnostika probíhá pomocí komunikace s pacientem, pohledem na jazyk, měřením pulzu, prohlídkou očí a někdy i pozorováním moči a energetických bodů na těle. Základem léčení je změna chování/návyků, změna stravování, předepsání medicíny a a praktikování různých doprovodných terapií (nař. moxování a masáže).

Tibetský doktor Roman Nenadl

Roman, je Čech se vzděláním tibetského doktora a následující kvalifikací

 • absolvování studia tibetské medicíny pod vedením Prof. Pasanga Y. Arya: prominentní tibetský lékař, dříve profesor a ředitel dharamsalské Men-tsee-khang Tibetan medical college, který medicínu studoval u Prof. Barshee Phuntsong Wangyala a Jamyang Tashi Tsona, osobních lékařů J. S. Dalajlamy
 • praxe u Dr. Ven Tenzin Jangchuba, který praktikoval více než 20 let , přítele J. S. Dalajlamy a léčil i prezidenta Václava Havla
 • obdržení transmise Gjuši (Čtyř tanter tibetské medicíny)
 • absolvování mnoha workshopů (výroba a užití medikamentů tibetské medicíny, terapie horme, tibetské masáže kunye, baňkování, moxování)

Roman je taky jediný tibetský doktor, který úspěšně zavedl oficiální prodej tibetské medicíny v ČR. V rámci obchodu Norbu tibetská medicína, s.r.o prodává medicínu švýcarské značky PADMA vyráběné dle tradičních tibetských receptur.

http://tibetskamedicina.cz/

http://obchod.tibetskamedicina.cz/

Cena akce a Himálajští patroni zadarmo  

Cena 500 Kč je za vyšetření tibetským doktorem. Himálajští patroni (pravidelní dárci Brontosaurů v Himálajích) mají vyšetření zadarmo, jako poděkování za jejich dary do Malého Tibetu. Patronem se můžete stát klidně před vyšetřením a absolvovat tak vyšetření zdarma.

 

Stát se Himálajským patronem